Wyróżnienie Ferentibus Bonum

Wyróżnienie Ferentibus BonumPodczas dzisiejszej uroczystości odpustowej ku czci świętego Andrzeja Boboli patrona Polski, ksiądz Proboszcz Jerzy Ważny uhonorował moją osobę parafialnym wyróżnieniem Ferentibus Bonum.

Wyróżnienie Ferentibus Bonum (Niosącym dobro) jest wręczane w Parafii pw. św. Andrzeja Boboli od 2003 roku. Dotychczas wśród wyróżnionych są m.in. Pan Krzysztof Sobieszczański (2010); Pan Tomasz Białopiotrowicz (2009); Pan Ryszard Ciężki (2008); Pan Dobrosław Bagiński (2007); Ksiądz Profesor Ryszard Kanpiński (2006); Siostry Urszulanki (2004); Pani Krystyna Zmitrowicz i Pani Krystyna Mucha (2003).

Ferentibus3

Otrzymane wyróżnienie to dla mnie wielki honor. Dziękuję za nie księdzu Proboszczowi Jerzemu Ważnemu. To ogromny zaszczyt móc, poprzez tworzenie serwisu www.bobola.pl, działać na rzecz wspólnoty parafialnej. Jako parafianin odbieram to w kategoriach swojego obowiązku. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie byłoby dzisiejszej uroczystej chwili, gdyby nie właśnie ksiądz Proboszcz, który dokładnie 9 lat temu zainicjował powstanie serwisu www naszej Parafii. To dzięki otwarciu księdza Proboszcza na „nowinki techniczne” mogłem realizować swoje umiejętności. Dziś serwis www.bobola.pl liczy już kilkaset zdjęć z uroczystości i jest odwiedzany przez prawie 10.000 internautów miesięcznie. Za to wszystko, za przyznane wyróżnienie jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Wyróżnienie Ferentibus Bonum

Szanowny Pan Sylwester Tułajew

Wspólnota parafialna św. Andrzeja Boboli w Lublinie za zaangażowanie
i za pracę włożoną w prowadzenie parafialnej strony internetowej,
składa serdeczne podziękowanie i wyrażając wdzięczność
pragnie uhonorować Pana naszym parafialnym wyróżnieniem

FERENTIBUS BONUM

ksiądz Proboszcz Jerzy Ważny

Facebook Facebook Instagram Twitter
Lublin, czerwiec 2015